Jsme jednička v realizaci napínaných stropů

Montážní společnost s více než čtyřletou zkušeností, a s realizaci více než 650 stropů po celé České Republice.

Montážní společnost superstropy.cz v Českých Budějovicích byla založena v roce 2018 a k dnešnímu dní dokážeme vyrobit a realizovat strop libovolné složitostí a to buď v matovém nebo lesklém provedení.  Můžete si zvolit jakoukoliv barvu nebo geometrický typ stropů. Naše stropy jsou protipožární a perfektně nahradí jiné typy stropních řešení a to za levnější náklady. Jsme schopní Vám strop navrhnout a udělat vizualizací pro lepší rozhodnutí a z hlediska přípravy světel a jiných elektronických přístrojů dokážeme sami provést potřebné kabely a připravit strop k realizaci dle Vašeho přání. S námi jíž nepotřebujete tým specialistů na různé typy prací, ale pouze pozvat nás a my Vám uděláme unikátní strop na přání a to za rekordní čas!

Superstropy Bosch Collection

Používáme moderní měřící a stavební techniku s vysavači

Dokážeme vykonávat čistou a bezpečnou práci

Zvládneme si probourat do všech typů zdí

Maximální možné tempo realizace

Práci Vám předáme v čistotě

Nabízíme možnost vizualizace Váši místností

Dokážeme udělat vizualizaci potenciálního nápadu provedení designu Vašeho stropu, aniž bychom začali s realizaci. Tímto si nemusíte dělat starostí v složitém rozmyšlení stylu a barev a vše znázorněné uvidíte na moderním 3d obrázku.

Superstropy Vizu

SERVIS NAPÍNANÝCH STROPŮ

Sem tam se může stát, že Váš strop někdo poškodí a to z důvodu zatopení vodou se zezhora, nebo z původního stropu na napínaný strop spadne omítka, nebo tam vleze hmyz a další příčiny poškození nebo znepokojení. Bereme také v úvahu, že strop se  poškodit použitím ostrých předmětu. Může se také stát, že budete potřebovat strop se zhora vyluxovat (průsvítné stropy) nebo vyměnit na jinou barvu.

Naše společnost dokáže Váš strop sundat, opravit nebo vyměnit a maximální operativní čas. K tomu nemusíte na strop vůbec sahat a ve většině případů nemusíte ani stěhovat nábytek!

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Napínané stropy jsou také vhodné pro developerské projekty (bydlení, komerční, hotely, bary a restaurace), kde dokážeme pracovat s rychlostí až do 50 m2/denně a to za lepší cenu. Developerská společnost, po objednání naší společnosti, má několik výhod a to především čistota práce, rychlejší vykonání bez potřeby nosit do místností těžký materiál. Naše stopy se nemusí malovat a vyrábí se už v zvolené barvě a v případě kombinací barev a stylu interieru si dokážete vyniknout od jiných bytových a nebytových místností. V případě potřeby v seznámení s naší technologii jsme schopní Vám ukázat vzorky a vysvětlit postup realizace.

Dostali jste konkurenční nabídku?

Pošlete ji nám a my Vám nabídneme lepší cenu!

Postup realizace montáže

  1. Zvolte na naších stránkách, nebo v kanceláří na adrese Dr. Stejskala 433/8, 370 01 České Budějovice, typ a barvu stropu a pošlete nám objednávku. V případě potřeby napište nám nebo zavolejte.
  2. Jakmile dostaneme od Vás objednávku, spojíme se s Vámi a domluvíme schůzku na objektu, kde chcete udělat stropy, a změříme rozměry stropů. Budeme mít také u sebe katalog barev a stylu a rádi prokonzultujeme s Vámi všechny otázky.
  3. Až všechno změříme, pošleme Vám zakázku, která by se neměla lišit od naší kalkulačky.
  4. Uzavřeme smlouvu, kde uhradíte zakázku a to buď na náš účet nebo v hotovosti v naší kanceláře.
  5. Naše stropy vyrobíme a připravíme k montáži. Dále se s Vámi spojíme a domluvíme termín montáže. Stihneme provést montáž do 50 m2/pracovní den (v závislostí od typu zdí a složitostí zakázky).
  6. Vykonanou práci Vám v pořádku předáme.
Bosch Superstropy 2