Objednávka

Nezávazná objednávka a postup / Kompletní informace

Poslat nezávaznou objednávku

Postup kalkulaci Vaší objednávky

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Postup M2

Prosím o změření obvodových rozměrů pro zjištění čtverečních metrů Vašeho stropu. V případě, pokud budete mít větší počet místností – do objednávky uveďte celkovou hodnotu m2 v celých číslech. Na uvedeném příkladě máme 2 místností o velikostí 20,69 m2 a 18,03 m2. V tomto případě do objednávky uveďte 20,69 + 18,03 = 39 m2.

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Postup Bm

Celkové obvodové metry potřebujeme vědět pro přípravu hliníkových profilu pro zakotvení napínaných podhledů. Profily mohou byt různých typů a to na základě kam profily budeme montovat (na zeď, původní strop, pří pomocí winglů apod.). V uvedené objednávce jsou uvedené standardní profily s PVC koncovkou, která zakryté styk mezi napínaných stropem a zdí. Na výše uvedeném příkladě změříme všechny strany všech místností v celých cm a získáme finální hodnotu, kterou zaokrouhlíme na celé metry: 348+594+348+594+399+356+595+194+195+162 = 38 bm

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Typ 1

Zvolte typ stropů a to buď matový typ (bílá nebo libovolná barva), lesklý typ (libovolná barva) nebo další typy dle naší nabídky. V případě pokud máte několik místností a do Váších místností budete chtít různé typy stropů – zvolte prosím typ, který převažuje nad ostatními. Například máte 21 m2 lesklého a 18 m2 průsvitného = uvést Lesklý typ. Pří další komunikaci pak upřesněte do kterých místnostech co by mělo přijít. Nabídku pak upřesníme.

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Svetla Cenik Cena 3

Uveďte prosím celkový počet všech světel (lustry, bodovky, ventilační otvory apod.) ve všech místností. Připomínáme, že musíte mít připravený přívodný kabel do světla nebo do kombinací světel (bodovky, reproduktory) a připravené světla a další atributy, abychom na místě vše namontovali. Na našem příkladě jsou uvedený 3 lustry, 4 bodovky, 2 reproduktory a 1 ventilační otvor. Součtem všech položek uvedeme 10 kusů.

Napínané Stropy Superstropy Track System Design 1

Souhlasem ANO volíte moderní profily pro napínané stropy od prémiového výrobce profilovým systému nebo osvětlení TRACK. Uvedené profily se používají v designových místnostech. Jedna se o zvýšené náklady za profily a proto zakázky s moderními profily se dělají vždy na míru. Volbou NE tímto se používají základní profily pro upevnění napínaných stropů s náklady dle naší kalkulačky. V případě souhlasu ANO se děla nová kalkulace, ale není nijak závazná.

Napinane Stropy Jak Mohou Vypadat Vasi Stropy Priklad Matove 6

Napinane Stropy Superstropy Cena Mapy

Napište prosím přibližný počet km od Vašeho města do Českých Budějovic. Popřípadě se dá využít Google, Mapy.cz a další servery, které Vám poradí. Počítá se vždy cesta od centra do centra.

Na uvedeném příkladu je uvedeno město Litoměřice a Google maps ukazuje, že nejbližší cesta je 219 km. Uveďte prosím tuto hodnotu do kalkulačky.

Vygenerovaná nabídka v naší kalkulačce je předběžná kalkulace, která projde kontrolou našimi specialisty. V případě zjištění dalších nákladů, nabídku upravíme nebo se Vám ozveme. Pří montážní plochy nad 50 m² a vzdálenost od Českých Budějovic můžeme přidat ubytování nebo v případě potřeby realizací unikátních konstrukcí (garnýže, LED profily a pod) se kalkulace vypočta na míru.

Naše společnost je schopná vytvořit pro Vás zajímavou nabídku se slevou pří objednání víc než 5 stropů najednou. V případě hromadného napnutí máme menší náklady na minimalizací ztráty z role a tím jsme schopní vytvořit pro Vás lepší cenu. Slevy začínají na 10 % a pří objednání projektu pro rodinné domy nebo developerské projekty dokážeme Vám počítat nejlepší možnou cenu!

Napínané Stropy

10 %

Sleva z hromadné objednávky

Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka