Objednávka

Nezávazná objednávka a postup / Kompletní informace

Poslat nezávaznou objednávku

Postup kalkulaci Vaší objednávky

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Postup M2

Prosím o změření obvodových rozměrů pro zjištění čtverečních metrů Vašeho stropu. V případě, pokud budete mít větší počet místností – do objednávky uveďte celkovou hodnotu m2 v celých číslech. Na uvedeném příkladě máme 2 místností o velikostí 20,69 m2 a 18,03 m2. V tomto případě do objednávky uveďte 20,69 + 18,03 = 39 m2.

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Postup Bm

Celkové obvodové metry potřebujeme vědět pro přípravu hliníkových profilu pro zakotvení napínaných podhledů. Profily mohou byt různých typů a to na základě kam profily budeme montovat (na zeď, původní strop, pří pomocí winglů apod.). V uvedené objednávce jsou uvedené standardní profily s PVC koncovkou, která zakryté styk mezi napínaných stropem a zdí. Na výše uvedeném příkladě změříme všechny strany všech místností v celých cm a získáme finální hodnotu, kterou zaokrouhlíme na celé metry: 348+594+348+594+399+356+595+194+195+162 = 38 bm

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Typ 1

Zvolte typ stropů a to buď matový typ (bílá nebo libovolná barva), lesklý typ (libovolná barva) nebo další typy dle naší nabídky. V případě pokud máte několik místností a do Váších místností budete chtít různé typy stropů – zvolte prosím typ, který převažuje nad ostatními. Například máte 21 m2 lesklého a 18 m2 průsvitného = uvést Lesklý typ. Pří další komunikaci pak upřesněte do kterých místnostech co by mělo přijít. Nabídku pak upřesníme.

Napinane Stropy Superstropy Objednavka Svetla Cenik Cena 3

Uveďte prosím celkový počet všech světel (lustry, bodovky, ventilační otvory apod.) ve všech místností. Připomínáme, že musíte mít připravený přívodný kabel do světla nebo do kombinací světel (bodovky, reproduktory) a připravené světla a další atributy, abychom na místě vše namontovali. Na našem příkladě jsou uvedený 3 lustry, 4 bodovky, 2 reproduktory a 1 ventilační otvor. Součtem všech položek uvedeme 10 kusů.

Napinane Stropy Jak Mohou Vypadat Vasi Stropy Priklad Matove 6

Souhlasem ANO volíte moderní profily pro napínané stropy od prémiového výrobce profilovým systému. Uvedené profily se používají v designových místnostech. Jedna se o zvýšené náklady za profily a proto zakázky s moderními profily se dělají vždy na míru. Volbou NE tímto se používají základní profily pro upevnění napínaných stropů s náklady dle naší kalkulačky. V případě souhlasu ANO se děla nová kalkulace, ale není nijak závazná.

Napinane Stropy Superstropy Cena Mapy

Napište prosím přibližný počet km od Vašeho města do Českých Budějovic. Popřípadě se dá využít Google, Mapy.cz a další servery, které Vám poradí. Počítá se vždy cesta od centra do centra.

Na uvedeném příkladu je uvedeno město Litoměřice a Google maps ukazuje, že nejbližší cesta je 219 km. Uveďte prosím tuto hodnotu do kalkulačky.

Vygenerovaná nabídka v naší kalkulačce je předběžná kalkulace, která projde kontrolou našimi specialisty. V případě zjištění dalších nákladů, nabídku upravíme nebo se Vám ozveme. Pří montážní plochy nad 50 m² a vzdálenost od Českých Budějovic můžeme přidat ubytování nebo v případě potřeby realizací unikátních konstrukcí (garnýže, LED profily a pod) se kalkulace vypočta na míru.

Naše společnost je schopná vytvořit pro Vás zajímavou nabídku se slevou pří objednání víc než 5 stropů najednou. V případě hromadného napnutí máme menší náklady na minimalizací ztráty z role a tím jsme schopní vytvořit pro Vás lepší cenu. Slevy začínají na 10 % a pří objednání projektu pro rodinné domy nebo developerské projekty dokážeme Vám počítat nejlepší možnou cenu!

Napínané Stropy

10 %

Sleva z hromadné objednávky

Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka