Designové studio

Inspirační příklady a baličky realizací napínaných stropů

Designové studio Superstropy.cz nabízí Vám možností rychlého řešení stylu a designu Vaší místností, kde si už nemusíte dělat hlavu na tom jaké světlo kam má přijít a kde má svítit. Napínané stropy mají velké množství unikátních nápadů osvětlení a to buď celoplošného nebo LED kombinaci. Na základě zkušeností jsme vypracovali příklady jak může Vaš strop vypadat a to během pár hodin! V kombinací s modelními profily jsme také připravili klasické lustry, které Vám sami dodáme a namontujeme.

Designove Studio 2
Led Osvetleni 9

Design “Stockholm”

Design Priklad Main 5
Design Priklad Main 4
Design Priklad Main 3
Design Priklad Main 2
Design Priklad Main 1

Moderní designové řešení stylu “Stockholm” naznačuje na kombinací centrálního osvětlení pří použití lustru, který se nachází nad stolem uprostřed místností, profilového systému Track, který má zabudované 2x 65 cm led světla + 5x bodová světla s pozičním osvětlením. Pří zhasnutí všech světel, můžete krasně zapojit RGB pásku nad závěsy, které Vám vytvoří tematickou atmosféru (oslavy, romantické večeře pří svíčkách). Uvedený design řeší hned několik potřeb a to pohodlné vaření nebo použití speciálního světla. V případě oslavy se mohou zapojit všechna světla. V případě Vaření zapojíte pouze LED světla, čímž se šetří energie. Vhodné pro kuchyně, obývací pokoje, pracovny

Požadavek o kalkulací “Stockholm” Vaší místností

Design “Oslo”

Oslo 2
Oslo 4
Oslo 2
Oslo 3
Oslo 1

Stylový projekt “Oslo” navazuje na přísnost v dodržení jedné černé metalické barvy na stropě a bílého odstínu. Absolutní minimalismus přitáhne vzhled na strop ještě víc, než ten nejhezčí lustr. Na příkladě je použít profilový systém Slott Track s 65 cm led světly + bodová světla s pozičním osvětlením. K tomu přidáme 3x lustry na lanku v černé metalické barvě. Všechno dovrší obvodové profily Eurokraab bez koncovek. Uvedený design dobře kombinuje se lakovaným dřevem a obkladem. Profilový systém a Lustry se zapojují zvlášť na 2 vypínače. Dobré řešení pro efektní prezentací místností. Absolutní řešení v chodbách nebo obývacích pokojích.

Požadavek o kalkulací “Oslo” Vaší místností

Design “Praha”

Superstropy Napinane Stropy Praha 1
Superstropy Napinane Stropy Praha 4
Superstropy Napinane Stropy Praha 2
Superstropy Napinane Stropy Praha 3
Superstropy Napinane Stropy Praha 1

Projekt “Praha” s tradičními vysokými stropy nabízí designový projekt bílého satínového stropu a osvětlení v kombinaci s Slott Track, ve kterém je také zabudovaný systém klimatizace Slott 5+. Uvedený projekt vůbec neřeší žádné centrální lustry. Hnědé stěrkované odstíny a přidají objem místností a Slott systém zachová výšku stropu, pří tom že dokáže rozvití jak celou místností najednou, tak i částečně bodované poziční osvětlení a na základě dvou vypínačů. V tomto projektu jsme použili Slott Track s osvětlením LED 50, bodovky, světla na lánku a uprostřed místností zabudovaná klimatizace. Perfektní řešení do kanceláří, prezenční hotelové sály, vysoké obývací pokoje.

Požadavek o kalkulací “Praha” Vaší místností

Design “Rhodos”

Napinane Stropy Supestropy Rhodos 3
Napinane Stropy Supestropy Rhodos 4
Napinane Stropy Supestropy Rhodos 2
Napinane Stropy Supestropy Rhodos 3
Napinane Stropy Supestropy Rhodos 1

Zajímavý projekt “Rhodos” s kovovými lustry historického designu vytváří velké množství malých bodovek se slabým osvětlením. V případě zapnutí všech světel, místnost bude plnocenně rozsvícena. Důraz je však kladen na velké množství vypínačů, které mají na úkol dispozičních rozsvícení jednotlivých zón. Optimální volba žárovek bude 3000 – 3500 luminu pro vytvoření teplé atmosféry s místností. Velmi pohodlný a výhodnější styl pro soukromé místností nebo obývací pokoje. Napínaný strop buď matový nebo satinový. Pří větších výškách stropů se může zkusit i lesklý typ.

Požadavek o kalkulací “Rhodos” Vaší místností

Design “Abu Dhabi”

Abu Dhabi 1
Abu Dhabi 4
Abu Dhabi 3
Abu Dhabi 2
Abu Dhabi 5

Použíto

Satinovie
Slott Line Napinane Stropy Superstropy
Diff Black 1 Ps
Napinane Stropy Eurocrab Jpg

40 bm

8 bm

Design “Abu Dhabi” přináší moderní pojetí bazénů jako architektonický celek, kde s pomocí napínaných stropů se řeší hned několik důležitých témat a to především: matový napínaný strop je voděodolný s perfektní izolaci. Nikdy se nestane, že se Vám zničí vlhkostí strop. Profilový systém Slott Line přináší moderní design, který pokračuje po zdí a pří pomocí difuzoru nikdy nepropustí vlhkost a profilový systém Slott 5+, který je perfektně schován v profilech vytváří dokonalé odsávaní a ventilací, přitom že vůbec není vidět. Moderní řešení pro wellness sály a bazény libovolné velikostí.

Požadavek o kalkulací “Abu Dhabi” Vaší místností

Design “New York”

New York 1
New York 2
New York 4
New York 3
New York 5

Použíto

Satinovie
Slott Line Napinane Stropy Superstropy
1
Napinane Stropy Eurocrab Jpg

Designový projekt “New York” navazuje na šedé zdí a stíny stěn/budov/horizontu velkolepého města s výrazným jasným nebem pří pohledu nahoru. Uvedený nápad představuje místností nebo několik místností v tmavých odstínem s celoplošným osvětlením místností. V kombinací k celoplošnému osvětlení případě Slott Line a Slott Track. Line nebo Tracky mohou mít teplejší odstín nebo RGBW barvy. K tomu případě zrcadla, která pomnoží světla a vizuálně zvětší místnost. Krasný projekt pro kanceláře, ložnice a další soukromé malé prostory, kde je snaha dosáhnout maximálního stylu.

Požadavek o kalkulací “New York” Vaší místností

Design “Genova”

Napinane Stropy Design 2
Napinane Stropy Design
Napinane Stropy Design 3
Napinane Stropy Design 4
Napinane Stropy Design 2

Použíto

Satinovie
Slott Parsek 2.0 B
1
Napinane Stropy Eurocrab Jpg

“Genova” představuje profilový systém v místnostech s malým slunečným zářením v obdélníku nebo čtverce z profilů Stoll Track a použití 8-10 LED světel 60 cm. Pro design světel se namontuje také Slott Parsek po garnýž a tam se použije RGBW LED 20 w páska pro. Samotny strop použijeme klasický bílý matový odstín. Tímto máme krasně a rovnoměrně rozzářenou místnost v kombinací s večerní tematikou s LED garnýží. Dobrý nápad pro rychlé a designové vyřešení místností. Hodí se hlavně do dětských pokojů, pracoven, ložnice, chodby nebo šatníky.

Požadavek o kalkulací “Genova” Vaší místností