Profily

Základní a moderní profilové systémy pro napínané stropy

Profily a profilové systémy jsou kostrou pro napínané stropy. Jedna se o speciální ALU hliníkové profily, které se upevňují do zdí, původních stropů a dalších pozic za účelem vytvoření pozice pro napnutí folie. Existuje velké množství typů profilů pro libovolnou složitost a obecně je můžeme rozdělit na základní, kde klade důraz na ekonomické výhodné profily, které mají za úkol základní napnutí a speciální, kde je kladen důraz na luxusní provedení profilového systému, který Vám vytvoří moderní unikátní design pro Vám strop.

Profily Profilové Systémy

Základní standartní profily

Jedna se o klasické profily, které zahrnují vyřešení většiny technických míst jako jsou šikmé stropy, stropní zásah, separátory, dvojité stropy apod. Uvedené profily se montují v místech, kde se neklade důraz na speciální design, a proto rychlost montáže je mnohém rychlejší a cena montáže se stanovuje na částce od 90 do 190 kč/bm v závislostí od typu zdí a složitostí práce.

Profily Rada Alu Копия Jpg
6 B Копия

Základní LED profily

Základní LED profily, které zahrnují vyřešení led osvětlení ať už se jedna o obvodové osvětlení, konstrukce uprostřed místností, nebo separátory. Uvedené profily se montují v místech, kde se neklade důraz na speciální design, ale byl stanoven požadavek na krasné LED osvětlení. Profily vyžadují čas na realizací a cena montáže se stanovuje na částce od 190 do 350 kč/bm včetně zakrytí lištou.

Napinane Stropy Profily Led Zakladni 1
Napinane Stropy Profily Led Zakladni 2

EuroKRAAB

Obvodový profil Eurokraab, kde se nepoužívá koncovka. Krásně zakryje všechny technické záležitostí se své hloubce a ve finále uvidíte tmavý stín mezi stropem a zdí. Po realizací bude strop vypadat, jak kdyby pařil v nebí. Napínaný strop se montuje na spodní část profilu s odstupem 1,5 cm od zdí. Doporučuje se do prezentačních místností, soukromých pokojů, chodeb

Napinane Stropy Eurocrab Jpg

Informace se přípravuje

Kontaktujte nás prosím +420 608 447 050 / michalkroo@gmail.com

Profesionální separátor SLOTT R

Na rozdíl od klasického separátoru, profesionální separátor Slott R má za úkol vytvoření speciálního designového dělicího stínu v mezi pokojovém prostoru. Uvedený profil je pevnější a dokáže zaručit rovné provedení velké plochy. Uvedený profil je pevnější standardního a nedovolí tahu od folie pokazit rovnost spáry. Používá se v místech, kde je kladen důraz na designovou rovnost.

Slott R Ps

SLOTT Track

Profilový systém, na který se dá napojit bodové, halogenové, LED nebo jiné světlo dle katalogu pro Slott light. Všechna světla se mohou zapojovat buď naraz nebo zapojit na různé ovladače. Uvedený systém se dá napojovat na Slott Canyon a tím vytvářet efekt, kde například na 1 m máte 4 bodová světla a na další metr LED pásku. Jedna se o velmi zajímavý způsob mít několik možností rozsvítit místnost.

1

Informace se přípravuje

Kontaktujte nás prosím +420 608 447 050 / michalkroo@gmail.com

SLOTT 5+

Moderní rekuperační systém pro perfektní ventilaci, na který se dá napojit profily Slott Line/Track a další. Jedinečný styl, kde jíž nemusíte hledat viditelné kruhové ventiláčky, ale mít krasný černý profil s zabudovanou ventilaci. Perfektní pro vlhké designové prostředí (bazény, welness, kuchyně, noční kluby). Možnost napojení profesionální rekuperací pro Vás rodiny dům, čí ložnice.

Diff Black 1 Ps

SLOTT Line

Profilový systém přímého LED osvětlení, který vytváří linie libovolné délky nebo geometrického tvaru přímo v napínaném stropě. Může také sloužit jako separátor. Hlavní rozdíl mezi standardním LED separátorem je ten, že uvedený profil je mnohém těžší a stabilnější pří napínaný. Je schopen zachovat absolutní rovinu na velké délky. Do difuzoru se může dat libovolná páska. Jedna se o designové osvětlení místností.

Slott Line Napinane Stropy Superstropy

Slott Line Plan

Přímé centrální osvětlení. Orientační cena profilů včetně montáže 990,- Kč/bm

Slott Line 3
Slott Line
Slott Line 2

SLOTT Canyon

Profilový systém přímého LED osvětlení, který na rozdíl od Slott Line má 2 výhody – je schopen kombinovat s ostatními Slotty (například 2 m LED pásky, pak 2 m bodové světla) a další výhodou je umístění difuzoru do hloubky, kde vznikne efekt osvětlení konkretního bodu před profilem. Do difuzoru se může dat libovolná páska. Jedna se o designové osvětlení místností.

Slott Canyon Superstropy Napinane Stropy

Slot Planek Canyon

Přímé centrální osvětlení. Orientační cena profilů včetně montáže 1690,- Kč/bm

Canyon 2
Canyon 1
Canyon 3

SLOTT Villar / Villar mini

Profilový systém nepřímého obvodového LED osvětlení v černé nebo bílé barvě. Do difuzoru se může dat libovolná páska. Jedna se o designové osvětlení místností. Napínaný strop se montuje na spodní část profilu s odstupem 4 cm od zdí. Doporučuje se do prezentačních místností

Napinane Stropy Slott Vilar Jpg

Informace se přípravuje

Kontaktujte nás prosím +420 608 447 050 / michalkroo@gmail.com

SLOTT 35 / SLOTT 50

Profilový systém nepřímého centrálního LED osvětlení v černé nebo bílé barvě a v rozměrech buď 35 mm nebo 50 mm. Jedinečnost uvedených profilů jsou prohloubené stropy bez použití difuzoru. Po přidání Led pásek mohou sloužit jako centrální osvětlení. Jedna se o velmi atraktivní systém pro reprezentativní nebo designové místností.

Slott 35 A 50

Чертеж 1 1

Přímé centrální osvětlení. Orientační cena profilů včetně montáže 1790,- Kč/bm

Slott 50 3
Slott 50 2
Slott 50 1

SLOTT Parsek

Profilový systém nepřímého centrálního LED osvětlení v černé nebo bílé barvě pro garnýž. Velmi chytré řešení, který do sebe spojuje vyřešení kolejnic na závěsy, které nejsou vidět + profesionální LED podsvícení. Uvedený systém Vám provždy uzavře problematiku rovnání míst u garnýže, kde za pár hodin budete mír moderní designový strop.

Slott Parsek 2.0 B

Informace se přípravuje

Kontaktujte nás prosím +420 608 447 050 / michalkroo@gmail.com

Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily Profily