Grow Your Business

75%

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

120K

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Design Anything

One Platform With Endless Possibilities

Website Builder

Website Builder Chalkboard

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Tr2002 Bk

Lištový profil SMART TRACK

TR/EU-2002-BK

1980,- Kč 

Безымянный

Barva:  Černá
Materiál:  Hliník
Rozměry:  2000x31x56 mm
3D model: Stahnout 3D model (3d max)

Typy Track Systemu Napínané Stropy Superstropy

Moderní lištové osvětlení TRACK technology

Discover the future of TV with OLED technology

Sestavte svůj set chytrého systému lištového osvětlení TRACK v napínaných stropech a dopřejte si moderní využití domácího nebo komerčního prostředí.

OBECNÁ INFORMACE + UKÁZKY

Napínané Stropy Superstropy Track System Lištové Osvětlení Kuchyně 1

TYPY SVĚTEL TRACK

Superstropy Listove Osvětlení Světla Napinané Stropy Spot

LIŠTOVÉ SETY

Superstropy Napínané Stropy Lištové Osvětlení Sety Nabídka

Obecná informace

Lištový systém Smart Track je novou vizi moderního osvětlení, který má za úkol vytvořit maximálně vyběrový typ osvětlení ve Vaší místností. Sklada se z TRACK profilů, po kterém jde napětí a do kterých se dají zakomponovat konkretní osvětlení z různou úlohou. Dalším cílem tracku je vytvořit design také na stropě a tím se nemusí řešit zbytečné designové elementy v místností. Track naláká zrak hosta k sobě a konkretní světla požadované podsvítí do místností a konkretních míst (obrazy, stůl, skříně, závěsy).

TRACK profil se dá buď zabudovat přímo do napínaného stropu. Dále namontovat na napínaný strop nebo i pověsit na provázek. Čím výš bude umístěn profil, tím větší je zóna osvětlení konkretního světla (viz obrázek vpravo)

Typy Track Systemu Napínané Stropy Superstropy
Napínané Stropy Superstropy Track System Design 1

Výhodou Tracku je v tom, že nasazením konkretních světel dokážete vytvořit “spravně” svítivou místnost podle přání. Vlevo na obrázku jsou využity 6 difuzních světel a 2 difuzní posouvací světla typu GRILL  s teplým osvětlením 3000 K a ty obohatili hnědé a béžové tony v místností. Pří spravném využítí možností systemu TRACK tím dokažete spravně podsvítít libovolné elementy ve vaší místností nebo prostoru.

V případě realizace světel a zjištění, že světla nedosáhly požadovaném efektu, všechny světla jsou snadno přemístitelné po profilu TRACK. To znamená, že můžete kdykoliv buď přidat konkretní světlo nebo odebrat zbytečné. Tím jste schopní změnit tón celé místností. Uvedená výhoda je dobra po místností pro prezentací nebo showroomu.

Trackové profily se dají montovat nejen na strop, ale také i na stěnu buď nezávisle od stropního profilu nebo i jako kombinace jednotného systému

Další unikátní možností SMART systému je možnost programování buď konkretních světel nebo celého setu. Každé světlo dokáže svítí v teplotním diapazonu od 3000 do 6000 k a vy dokážete řídit světla nejen vypínačem, ale také i ovladačem a dokonce i přes aplikací, kde si můžete nastavit scenerie. Například rozsvítit všechny světla v 3000 k nebo polovinu všech světel v 6 000 k. To umožní najít si potřebný styl pro každého.

Profilové systémy se vždy dělají od 2 běžných metrů s možností poskládaní různých geometrických forem jako například obdélníkové nebo čtvercové sety. Zapojují se na standardní přívodní kabel 3×1,5 a nepotřebují žádné další přijímače nebo trafa. Všechno je v jednom SMART systému. Track systém máme v našem showroomu, kde si ho můžete prohlídnout a vyzkoušet jak dokáže svítit.

  • Luxusní design

  • Programování scenerii

  • Kombinace několika světel

  • Dalkové a časové ovladaní smartphonem

002 Scaled

Ukázky projektů

Světla LINEAR

Osvětlení LINEAR je standardní a klasické řešení difuzního osvětlení libovolné místností bez zbytečných efektů a zdražení. Vytváří příjemný styl s možností osvětlení s teplotou od 3000 do 6000 k. Jde o základ, který je schopen kombinovat s jinými osvětlení. LINEAR může byt klasický statický, ale také i vysouvací, kde si světlo můžete posouvat na šikmo.

Napinane Stropy Superstropy Track System Design Ukazka 14
Napinane Stropy Superstropy Track System Design Ukazka 3

Světla RAY

Osvětlení RAY spolu s osvětlením LINEAR a MOON vytváří nestandardní řešení s LED lankem, který dokáže vytvářet zajímavé formy a to v teplotě od 3000 do 6000 K. Jedno lano má 1600 mm a silu 18 W a zvolená teplota na obrazku je 4000 K. Jedna se o přímé difuzní osvětlení.

32528130
55171637
58741416
Napinane Stropy Superstropy Track System Design Ukazka 18
Napínané Stropy Superstropy Track System Design Ukazka Ray

Světla SPOT

Osvětlení SPOT je považováno za směrovací osvětlením, kde rozhodujete kam půjde světelný paprsek. Čím bliž bude k stěně/příčce – tím větší efekt paprsku na požadovaném elementů. Perfektní pro jídelny stoly, obrazy a další detaily interierů. Obzvlášť efektivní pří teplotě 3000 k.

Napinane-Stropy-Superstropy-Track-System-Design-Ukazka-16.Jpg
Napinane Stropy Superstropy Track System Design Ukazka 13

Světla GRILL

Osvětlení GRILL od originalního termínu je světlo s světly 3 000 k, kde se vytvaří teplý design. Perfektní i jako samostatné osvětlení, ale také jako kombinace s LINEAR nebo SPOT. Velmi se doporučuje programovat uvedeno světlo jako samostatné. Jedna se o přímé difuzní osvětlení.

Napinane Stropy Superstropy Track System Design Ukazka 91
Napinane Stropy Superstropy Track System Design Ukazka 8

Další typy projektů